АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология
|
ПРИНЦИПИ ЛІКУВАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРИХ
План:
1. Лікування комплексне та індивідуальне.
2. Засоби для етіотропного лікування (антибіотики, сульфаніламідні препарати, нітрофурани, бактеріофаги, антипаразитарні, сироватки, імуноглобуліни, вакцини). Можливі побічні реакції: алергічні, ендотоксичні, дисбактеріоз. Анафілактичний шок, його симптоми та лікування.
3. Засоби для патогенетичного та симптоматичного лікування (препарати для боротьби з інтоксикацією та зневодненням організму, серцевосудинні, гіпосенсибілізуючі, жарознижуючі, вітамінні та інші).
На сьогоднішній день основним та найефективнішим методом є комплексне лікування інфекційних хворих, яке включає в себе етіотропну, імуно-, патогенетичну та симптоматичну терапію. На перше місце в цьому переліку виходить етіотропне лікування. Це лікування передбачає вплив на збудника і його токсини: знищення, нейтралізацію і видалення з організму збудника та продуктів його життєдіяльності. Етіотропне лікування побудоване на принципи застосування антибіотиків, фторхінолонів, сульфаніламідних препаратів, похідних нітрофурану, оксихіноліну, налідіксової кислоти, протипротозойних, протигельмінтних, противірусних засобів. Також специфічним є вплив на імунологічний статус організму за допомогою імунотерапії. Нижче ми детально розглянемо ці види лікування.
Дата добавления: 2015-09-27 | Просмотры: 1915 | Нарушение авторских прав
|