АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология
|
Порушення кольорового зору.
Буває колірна сліпота. При повній колірній сліпоті людина бачить всі предмети сірими. Часткове порушення колірного зору називається дальтонізмом.
Найчастіше дальтоніки не розрізняють червоний і зелений кольори (бачать їх сірими). Для виялення дальтонізму користуються колірними таблицями.
8. Перші реакції новонародженої дитини мають характер захисних і орієнтувальних рефлексів. Рефлекторне звуження зіниці на світло:
в 1 місяць - 0,9 мм;
в 6-12 місяців - 1,2 мм;
в 2,5-6 років - 1,5 мм;
в 16 років - 1,9 мм як у дорослих.
Новонароджені не вміють фіксувати поглядом предмет. Фіксація формується в віці від 5 днів д 3-5 місяців. Новонароджена дитина бачить, але в неї немає ще добре розвинутого чіткого ясного бачення. В перші дні після народження рухи очей у дітей не координовані: праве і ліве око можуть рухатися в протилежних напрямках, при непорушності одного, може спостерігатися рух іншого. Рухи повік і очного яблука не координовані (може бути одне око закрите, а друге відкрите). В 2 місяці рухи очей вже координовані.
Сльози у дітей під час плачу з'являються лише у 1,2-2 місяці. Новонароджена дитина плаче бе сліз (недостатньо розвинений сльозовий нервовий рефлекс). Зорові умовні рефлекси у дітей виробляються бляються вже в перші місяці життя.
ЛЕКЦІЯ
Дата добавления: 2015-09-27 | Просмотры: 581 | Нарушение авторских прав
|