АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

Протиепідемічного режиму, нині чинні в Україні

Прочитайте:
  1. Водорозчинні вітаміни
  2. Інформатизація медицини та охорони здоров'я в Україні
  3. Історія розвитку і становлення загального догляду в Україні
  4. НАЙБІЛЬШ ВАЖЛИВІ ЗАКОНОДАВЧІ АКТИ ВІДНОСНО РЕАБІЛІТАЦІЇ ХВОРИХ ТА ІНВАЛІДІВ В УКРАЇНІ
  5. Основою робочої клінічної класифікації ГН у дітей в Україні є прийнята в 1976 р. у м. Вінниці класифікація первинного ГН.
  6. Основою робочої клінічної класифікації НС у дітей в Україні є прийнята в 1976 р. у Вінниці класифікація первинного ГН.
  7. Особисті (громадянські) права і свободи людини в Україні
  8. Особливості санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режимів у педіатричному стаціонарі
  9. Потреба розвитку потенціалу у сфері регіонального та місцевого розвитку в Україні

1. Отраслевой стандарт "Стерилизация и дезинфекция изделий медицинского назначения", ОСТ 42—21—2—85.

2. Приказ № 408 МЗ СССР от 12.07.1989 г. "О мерах по снижению заболеваемости вирусными гепатитами в стране".

3. Приказ № 720 МЗ СССР от 31.07.1978 г. "Об улучшении меди­цинской помощи больным гнойными хирургическими заболевания­ми и усилении мероприятий по борьбе с внутрибольничной инфек­цией".

4. Приказ № 288 МЗ СССР от 13.03.1976 г. "Об утверждении Инс­трукции о санитарно-противоэпидемическом режиме больниц и о порядке осуществления органами и учреждениями санитарно-эпиде­миологической службы государственного санитарного надзора за санітарним состоянием лечебно-профилактических учреждений".

Відповідно до нормативних документів, серед загальних вимог щодо санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму ЛПЗ слід відзначити такі:

• усі приміщення, обладнання, предмети медичного призначення та інший інвентар потрібно тримати в чистоті;

• генеральне прибирання палат та інших функціональних при­міщень і кабінетів передбачає ретельне миття стін, усього обладнан­ня, а також протирання меблів, світильників, захисних жалюзі і має проводитись за затвердженим графіком не рідше, ніж один раз на тиждень. Генеральне прибирання в асептичних приміщеннях (опе­раційний зал, пологовий зал) проводиться значно частіше згідно з системою внутрішньолікарняного контролю та лабораторій санітар­но-епідеміологічної служби за санітарно-гігієнічним і протиепідеміч­ним режимом;

• усі предмети медичного призначення після використання під­лягають обов'язковій дезінфекції;

• інструментарій, катетери, зонди можуть використовуватися лише після дезінфекції, якісної передстерилізаційної очистки і сте­рилізації;

• медичні працівники повинні у своїй роботі постійно дотриму­ватися правил асептики, антисептики та вимог санітарно-протиепіде­мічного режиму.

Тільки за таких умов праці можна запобігти виникненню В ЛІ.


Дата добавления: 2015-09-27 | Просмотры: 666 | Нарушение авторских прав







При использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.003 сек.)